Адреса

Полтава
вул. Новий Базар,22

Про нас

Спортивний одяг в Полтаві

Магазин одягу для спорту та активного відпочинку. Розташований поблизу центрального колгоспного ринку в м. Полтаві. В нашому магазині представлений зручний та якісний одяг відомих брендів - виробників спортивного одягу: Soccer, Braggart, Snow Headquarter, Meshoсk, Tiger Force, Sahab та інші. Ви зможете придбати спортивні костюми, спортивні штани, куртки, пуховики, куртки демісезонні, рюкзаки, футболки, футболки з патріотичною символікою, шорти та бриджі, жилети  за доступними цінами.

Магазин спортивного одягу "Спорт та відпочинок" відчиняє для Вас свої двері кожного дня, окрім понеділка, за 9-00 до 16-00.

Кваліфікований та привітний персонал підбере зручний та якісний спортивний одяг, та одяг для професіональних водіїв, студентів туристів, байкерів, велосипедистів, курортників, охоронців, працівників розумової та фізичної праці.

Для водіїв - одяг зручний при частій посадці та висадці з водійського місця у транспорті.

Для спортсменів - спортивний одяг  легкий, міцний та такий, що "дихає" під час тренувань.

Для студентів - одяг сучасний, комфортний та за демократичним цінам.

Для туристів - рюкзаки та спортивний одяг надійні, зручні та міцні. В асортименті одяг та аксесуари для використання на всіх широтах земної кулі.

Для курортників - одяг практичний, одяг спортивний та одяг класичного покрою, зручні спортивні костюми, спортивні штани, футболки, шльопани. Одяг збереже тепло після зігріваючих та водних процедур.

Для охоронців - пропонуємо теплий верхній одяг з утеплювачем зі штучного та натурального пуху, який не лізе та не збивається під час прання.

Конструктивною особливістю є підкладка з тепло- та світловідбиваючого матеріалу, який забезпечує зберігання тепла. Під час тренувань, Ви зможете оцінити комфорт та надійність спортивного одягу придбаного у нас.

Для працівників розумової та фізичної праці - пропонуємо одяг, який не обмежуватиме ваші рухи, має привабливий зовнішній вигляд та створює особистий затишок. Спортивний одяг придбаний в нашому магазині буде зручним під час активного відпочинку.

Розрахуватися можна готівкою, банківськими картками   та по-безготівковому розрахунку.